Zámečnická a zámkařská pohotovost Nonstop 24/7

Potřebujete Zámečníka ?

Tel: +420 723 669 901

Ztratil jsem poslední autoklíč co budu dělat ?

Máme řešení!

-vše vyřešíme na místě a na počkání v naší pojízdné dílně
-Za zlomek ceny, co by Vás to stálo v autorizovaném servisu.
-Smaže staré a ztracené klíče, aby nedošlo k jejich zneužití

Řešení situace všech ztracených autoklíčů

Stejně tak jako ke každému automobilu zvládneme vyrobit autoklíč a nakódovat immobilizér. I se situací všech ztracených autoklíčů si dokážeme poradit. Díky mobilní dílně a tomu, že se o tuto danou problematiku velice zajímáme a snažíme se držet krok s dobou, jsme schopni vyřešit problém na místě vzniku a za předpokladu, že máme daný autoklíč skladem i na počkání.

Jak to děláme?

-Vozidlo odborně otevřeme.
-Vyrobíme klíč a za pomocí nejmodernějších diagnostik nakodujeme immobilizér a dálkové ovládání.
-Situaci dokážeme vyřešit pro všechny značky, modely a roky výroby dopravních prostředků. Toto poskytujeme pro veškeré osobní, nákladní, užitková vozidla, motocykly, vodní skútry nebo stavební stroje. Veškeré tyto operace provádíme na místě díky naší mobilní dílně.
-Dojedeme za vámi kamkoliv a vyřešíme vše na počkání.

-Jsme levnější než servis. Pokud byste se rozhodli pro servis, náklady se Vám zvýší o odtah do servisu včetně zapůjčení náhradního vozidla, obvyklá doba dodání klíče je dva až čtyři týdny. Parkovné za nepojízdný vůz do příchodu nového klíče, plus cena za nový klíč a kódování klíče.

-U určitých značek neumí výrobce přiučit nový klíč a musí měnit jednotky vozu, což může ve finále přesáhnout i cenu vozu. Jsme schopni přiučit klíč téměř ke všem vozům. K vyřešení této situace a zhotovení nových klíčů je potřeba doložit dokumenty o vlastnictví vozu.

-Náš tým se skládá z kvalifikovaných a pravidelně proškolovaných zámkařů s autorizací od ministerstva vnitra (69-038-H) s platnou koncesní listinou.
-Technik je většinou schopný přijet ještě tentýž den

-Přijímáme platbu v hotovosti, na mobilním platebním terminále nebo pro firmy na fakturu.