Zámečnická a zámkařská pohotovost Nonstop 24/7

Potřebujete Zámečníka ?

Tel: +420 723 669 901

Jak to funguje ?

Your Content Goes Here

Abychom docílili kvalitní služby a spokojenosti zákazníka, tak se musíme držet vždy správného postupu. Tento postup zahrnuje několik důležitých bodů. Než nám zavoláte, tak se ujistěte, že máte u sebe doklady od bytu či automobilu, které jasně prokazují Vaše vlastnické právo k majetku. Chráníme nejen sebe, ale i Vás z důvodu zneužití našich služeb pro neoprávněné vniknutí do majetku.

Při poskytnutí nouzového otevírání domů, bytů, automobilů a trezorů potřebujeme znát odpovědi na následující základní otázky:

  1. Jaké je Vaše jméno a příjmení?
  2. Jaký se Vám stal problém?
  3. Kde se nacházíte?

My Vám na oplátku sdělíme cenu, za jak dlouho k Vám dojedeme a informujeme Vás o následném postupu otevření. V případě nouzového otevírání automobilů z 99 % otevíráme nedestruktivní metodou, u zabouchnutých vstupních dveří taktéž. U zamčených vstupních dveří zvažujeme tu nejefektivnější a nejšetrnější metodu otevření. Z 80 % dokážeme otevřít i trezor nedestruktivní metodou pomocí speciálních nástrojů na trezorové zámky. Přijímáme platbu v hotovosti, na mobilním platebním terminále nebo pro firmy na fakturu.